למכירה פרוייקט "תאשור"

פרויקט יוקרתי הממוקם בכניסה לשכונה המערבית היוקרתית בעיר

הפרויקט נבנה בסמוך לצמודי קרקע ובמיקום מרכזי ואיכותי מאוד בסטנדרט בניה גבוה במיוחד

דירות 4 /5 חדרים + דירת גן ופנהאוזים מפוארים

 

מפרט הדירה ותוספות מיוחדות

גודל במ”ר
133
מזגן
אין
מרפסת
יש
מחסן
יש
חניה
יש
ממ"ד
יש
חדרים
4
מעלית
יש
מצב דירה
חדש מקבלן

שתף את הדירה עם החברים שלך

המחיר המבוקש הינו: 1,140,000

חברת LR נכסים מובילה את שוק הנדל"ן באזור עפולה, מגדל העמק והצפון כולו מזה כעשור. העיקרון החשוב ביותר המנחה את מומחי החברה בעבודתם השוטפת היא מתן מענה מקצועי, כולל ומקיף ללקוחות החברה לכל אורך העסקה, בכל עסקה. העיקרון החשוב הזה מקנה ללקוחותינו את השקט והביטחון הנגזרים מהידיעה כי לכל אורך שלבי העסקה מומחי החברה עומדים לצדם בזיהוי סיכונים ומזעורם, בזיהוי הזדמנויות ומימושן וביצירת העסקה הטובה ביותר עבורם.

במה אנחנו טובים

חברת LR נכסים פועלת בהצלחה מרובה בתחום הנדל"ן מזה כעשור. צוות החברה התמחה לאורך השנים בתחום הנדל"ן על רבדיו והיבטיו השונים ומעניק ללקוחות החברה את הפתרונות המקצועיים הבאים:
  • שיווק מקצועי של פרויקטים חדשים – מיפוי קהלי יעד מתאימים, פנייה ישירה ויזומה ויצירת תנועה ערה עד לשיווק מוצלח של הפרויקט כולו.
  • ניהול נכסים עבור משקיעים – ניהול תיק הנדל"ן של משקיעים באופן מקצועי ושוטף ופינוי זמן יקר ערך למשקיעים לאתר הזדמנויות השקעה חדשות ולהרחיב את תיק נכסיהם. השירות כולל טיפול מקצועי בהשכרת נכסים, בתחזוקה שוטפת, בגבייה משוכרים ועוד.
  • דירות יד שנייה – צוות החברה מטפל במכירת ורכישת דירות ונכסים יד שנייה תוך מיפוי מאפייני הלקוח ואיתור נכסים מתאימים בלבד.
  • ייעוץ נדל"ן – צוות החברה שמח להעמיד לרשות לקוחותיו את הניסיון העתיר ורב השנים שצבר בתחום הנדל"ן. התייעצויות לגבי ייזום פרויקטים, 'שכונות חמות', אסטרטגיות השקעה ועוד מתקבלות בברכה במשרדינו.
חשוב לזכור – השירות המתקבל בחברת LR נכסים הנו מהכוללים ומהמקיפים בארץ – משלביה המקדמיים של העסקה כולל בדיקות היתכנות ובירור מקצועי וכלה בהוצאתה המוצלחת לפועל כולל ליווי משכנתאות.

LR נכסים – יתרונות שעובדים עבורכם

תחום הנדל"ן מכיל הזדמנויות השקעה אטרקטיביות לצד סיכונים שיכולים לפגוע באלה שאינם זהירים ומקצועיים דיים. הלקוחות של LR נכסים נהנים מיתרונות חשובים שהופכים כל עסקה למוצלחת:
  • רשת היכרויות ענפה עם גורמים מובילים באזור כולו כולל יזמים, קבלנים, משרדי עורכי-דין מובילים וכו'. רשת הקשרים המקצועיים שלנו מרכזים אצל החברה מאגר עצום של נכסים הממתינים רק לכם.
  • בקיאות בשוק של מומחים מביני דבר. יועצי הנדל"ן שלנו בקיאים במגמות, במחירים וברמות הביקוש וההיצע באזור כולו.
  • הכול תחת קורת גג אחת. צוות החברה מתמחה במתן שירות כולל תחת קורת גג אחת לעסקה כולה – מהתחלה ועד הסוף!
אבל דיברנו מספיק על עצמנו, צרו עמנו קשר, בואו נדבר קצת עליכם!

השאירו לנו הודעה

אנא מלאו פרטים בטופס על מנת שנוכל לחזור אליכם שמור איתנו על קשר , הישאר מעודכן.

נכסים נוספים שעשויים לעניין אותך

תאשור

פרויקט ספיר- 4 חדרים "TOPARK"

פרויקט ספיר – דירת גן "TOPAR"

לצפייה בכל הנכסים לחץ כאן